rodiklisCalendarDUKNarių sąrašasRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Situacija;; Rasės.

Go down 
AutoriusPranešimas
Deborah Sheffield
I'm like a sleeping wolf. Don't piss me off, and I won't bite.
avatar

Pranešimų skaičius : 397
Join date : 2011-12-09

RašytiTemos pavadinimas: Situacija;; Rasės.   Antr. 12 13, 2011 2:34 pm


Prieš kelis tūkstantmečius, kai tik susikūrė Žemė, ir joje atsirado gyvybė, susiformavo ir dvi atskiros padarų šakos - išrinktieji bei mistinės būtybės (lilitos, inkubai, nefilimai, fėjos, elfai). Bėgant laikui, šios taikios tautos ėmė viena su kita kariauti.

Šiais laikais "paradui vadovauja" išrinktųjų tautos palikuoniai, kurių yra septyni, o jų pačių vadas - aštuntas išrinktasis. Na, o mistinės būtybės, išlikusios iki šių dienų, nenuilstamai kariauja su išrinktaisiais dėl pasaulio užvaldymo, nors pastarieji to nenori ir bando sėti taiką pasaulyje.
Ilgainiui, atsirado dar dvi išrinktųjų rasės - žmonės ir sargai.

Rasių aprašymai:

Išrinktieji - tai gana neaiškūs padarai neturintys jokio kitokio pavadinimo. Jie panašūs į žmones, tačiau yra galingi, nors ir turi tik vieną, pagrindinę galią, kurios konkretus pobūdis nėra apibrėžtas. Jie taikūs, sėjantys harmoniją pasaulyje padarai, tačiau nesikrato kovų su blogiukais.

Lilitos – išskirtinai moteriškos lyties demonės. Jų vyriška versija – inkubai. Lilitos yra žaiurios ir kerštingos būtybės, ypatingai bjauraus charakterio. Šios padermės atstovės labiausiai niekina fėjas ir elfus, mat priešingai nei jie, pačios turi galių sėjančių blogį ir ligas.

Inkubai – vyriškos lyties demonai. Kaip ir lilitos jie yra žaiurūs, negailestingi. Turi stiprų polinkį į sadizmą. Konfliktuoja bene su visų rūšių atstovais, tačiau priešingai nei lilitos mėgsta fėjas, nes jos jiems turi kažkokį nepaaiškinamą poveikį. Inkubai paprastai valdo kraują, kūnus ir panašiai.

Fėjos – būna tik moteriškos lyties. Jos vienos iš taikiausių, mieliausių ir išvis teigiamiausių padarų ant šios žemės paviršiaus. Kur eina ten skleidžia gėrį, meilę laimę ir lia lia lia. Nekonfliktuoja su niekuo, visus myli ir tausoja. Turi gydomųjų galių, kurias dažnai naudoja, mat yra gailestingos.

Elfai – labai panašūs į fėjas, tik vyrai ir labiau susiję su žemės elementu. Elfai paprastai būna draugiški, linksmi padarai, tačiau pasitaiko ir visokių cinikų, bet kur jų nepasitaiko... Kaip ir minėta turi galių susijusių su gamta, žeme, oru ir panašiai. Dėl neaiškių priežasčių labai mėgsta lilitas, nors tam nėra konkretaus pagrindo.

Nefilimai – tai puolusieji angelai. Jie būna tiek vyriškos, tiek moteriškos lyties. Ankščiau buvę angelais sargais jie nupuolė ir dabar bastosi po pasaulį, kaip blogio dvasios žmogaus pavidalu. Jie bjauraus būdo, konfliktuojantys, pesimistai. Jų galios būna labai įvairios, bet nesusijusios su gamta.

Sargai – tai angelai įkalinti žmogaus kūne. Dėl neaiškių priežasčių jie buvo pasiūsti į žemę saugoti tam tikrų asmenų ar padarų. Sargai nėra labai galingi ir nuo žmonių skiriasi tik tuo, kad yra greitesni, stipresni, geriau mato ir girdi.

Žmonės – yra žmonės. Nieko neįpatingi, paprasti, bet neprasti padarėliai. Nors neturi jokių galių ar mistinės prigimties jie neretai būna daug suktesni ir blogesni/geresni už visus mistinius padarus kartu sudėjus.
Atgal į viršų Go down
http://mistique.forumlt.com
 
Situacija;; Rasės.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: YOU HAVE TO KNOW THIS. :: PIRMIEJI ŽINGSNIAI.-
Pereiti į: